Seychely z Prahy za 13 763 Kč
30.5.2019

Seychely z Prahy

13 763

O této nabídce

Zaleťte si dobít baterky a pokochat se jedněmi z nejkrásnějších pláží na Matičce Zemi na Seychely. Letenky z Prahy na tyto krásné ostrovy v Indickému oceánu stojí 13 763 Kč. V ceně máte již odbavené zavazadlo. Při cestě zpět je občas delší stopover v Curychu, který můžete využít k návštěvě tohoto města. Termínů ubývá, tudíž pokud sem chcete vyrazit, je třeba jednat rychle.

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Super termín vychází například už s odletem od 15. 6. – 24. 6. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: červen, září – listopad 2019
  • Termíny:

Ubytování

Na hlavním ostrově můžeme doporučit pěkný penzion Villa Cabllero Luxury villa, kde vás jednoduše zařízený ale pěkný dvoulůžkový pokoj vyjde na 980 Kč/os. Ke zvážení je také villa Chez Batista, kde dvoulůžák se snídaní stojí 1 250 Kč/os. Na menším ostrově LA Digue zas koukněte na ubytování v Orchid Self Catering, kde za apartmán pro dva dáte 1 200 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně i AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 763 Kč

Seychely z Prahy za 13 763 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)