Seychely z Prahy za 13 709 Kč
8.4.2019

Seychely z Prahy

13 709

O této nabídce

S velice pěknou akcí přichází švýcarské aerolinky na oblíbené ostrovy v Indickém oceánu, na Seychely. Letenky z Prahy vás nyní vyjdou na 13 709 Kč. Za tuto krásnou cenu se dá letět v období od dubna až do června. Suprově vychází i přestupy v Curychu, kde na letišti strávíte jen kolem 2 hodin. V ceně je zároveň odbavené zavazadlo, tudíž opravdu nic nebrání tomu, abyste se do těchto končin vydali.

Každý si zaslouží trochu toho odpočinku, a kde jinde se bude lépe relaxovat a dobíjet baterky než na krásných bílých písečných plážích s krásně průzračnou vodou, nádhernou přírodní scenérií a spoustou endemických druhů zvěře okolo. Parťáky na pláži vám budou dělat krásné želvy obrovské.

Super termín vychází například od 18. 5. – 27. 5. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Na hlavním ostrově můžeme doporučit pěkný penzion Villa Cabllero Luxury villa, kde vás jednoduše zařízený ale pěkný dvoulůžkový pokoj vyjde na 980 Kč/os. Ke zvážení je také villa Chez Batista, kde dvoulůžák se snídaní stojí 1 250 Kč/os. Na menším ostrově LA Digue zas koukněte na ubytování v Orchid Self Catering, kde za apartmán pro dva dáte 1 200 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně i AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 709 Kč

Seychely z Prahy za 13 709 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)