Seychely z Prahy za 13 703 Kč
3.12.2019

Seychely z Prahy

13 703

O této nabídce

Vyraz po Vánocích za odpočinkem na krásné pláže do středu Indického oceánu. Letenky z Prahy na Seychely vás vyjdou během pár termínů v lednu a únoru na 13 703 Kč. V ceně máte již odbavené zavazadlo. Tudíž není na co čekat!

Seychelské ostrovy. Luxus a exotika. Země více než stovky malých ostrůvků rozsypaných v Indickém oceánu pokrytých žulovými skalkami a kameny, které vyrůstají tu z tropického pralesa, tu z bělostné pláže, o kousek dál se skrývají pod palmami nebo vykukují z průzračné vody. V lidmi zapomenutých zátokách objevíte se staletými želvami po boku dechberoucí zemský ráj, který by i Adam s Evou za ten svůj klidně vyměnili.

Super termín vychází například po Vánocích od 11. 1. – 20. 1. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo přes náš web
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: leden –  únor 2020
  • Termíny:

Ubytování

Na hlavním ostrově Mahé se ubytujte například v jednoduchém studiu Lapasyans za 896 Kč / os. / noc nebo ve výborně hodnoceném guesthousu Papaya za 612 Kč / os. / noc. Další nabídku na souostroví hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 703 Kč

Seychely z Prahy za 13 703 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)