Seychely z Prahy za 13 509 Kč
17.2.2017

Seychely z Prahy

O této nabídce

Německý dopravce Condor přichází s nabídkou hezky naceněných letenek z Prahy do tropického ráje jménem Seychely. Na toto souostroví ležící v Indickém oceánu mezi africkými a indickými břehy si nyní můžete zaletět již od velmi hezkých 13 509 Kč. Byť to vypadá, že zima pomalu odchází, tak na pořádně silné sluneční paprsky si ještě budeme muset počkat. Vy se však můžete dočkat již velmi záhy, jelikož za zmíněnou cenu se dá naplánovat dovolená již v nedalekém termínu od 3. do 15. března.

Seychely nabízí ideální skloubení nekonečných písečných pláží s nádhernými přírodními scenériemi i nespočtem endemitických druhů živočichů, z nichž jsou nejvyhlášenější asi želvy obří.

  • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Condor
  • Zavazadla: 1 ksodbaveného zavazadla s limitem 20 kg a 1 ks příručního o maximální hmotnosti 6 kg
  • Dostupnost: březen 2017
  • Příklady termínů:
    • 3. – 15. 3. za 13 509 Kč
    • 21. – 29. 3. za 14 590 Kč

Ubytování

Zázemí na minimálně část pobytu můžete nalézt například v tomto pěkném apartmá za 1 108 Kč/os./noc nebo zkuste tyto sympatické bungalovy za 1068 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytovacích možností naleznete na klasickém Booking nebo zkuste využít i služby srovnavače Trivago.

Víza

Občané České republiky mohou cestovat na Seychely bez nutnosti žádat o turistické vízum, tudíž Vám k cestě postačí platný cestovní pas. 🙂

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 509 Kč

Seychely z Prahy za 13 509 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)