Seychely z Prahy za 13 125 Kč
13.2.2019

Seychely z Prahy

13 125

O této nabídce

Do tropického ráje v podobě souostroví Seychely, ležícího ve vodách Indického oceánu, si můžete zaletět z Prahy za velmi solidních 13 125 Kč. Zpáteční letenky na termíny od února do dubna a během listopadu či začátku prosince pořídíte za tuto částku přímo na webu Air France, jakožto vlajkového dopravce tohoto itineráře. Komu by se pak hodil do krámu výlet spíše během měsíce června, ten zabrousí ke konkurenčním Swiss – kteří nabízejí letenky v tomto období za 13 133 Kč (hlavní segment z Curychu do Mahé je operován jejich dceřinou společností Edelweiss). Ať se rozhodnete pro let s jednou či druhou aerolinkou, tak máte v ceně vždy 1 ks zapsaného zavazadla a cestou vás čekají relativně rychlé přestupy v Paříži resp. Curychu.

Na Seychelách vás čekají nádherné písčité pláže, Indický oceán s průzračnou vodou svádějící k výletům pod svou hladinu a samozřejmě i bohatá fauna s množstvím endemických druhů. Mezi ty nejznámější patří jistě želvy obří. Pokud jste již během zimních měsíců procestovali Karibik či jihovýchodní Asii, tak se letošní zimu vydejte rozhodně k africkým břehům, neboť Seychely jsou ideálním místem k dobití baterek a načerpání nové energie.

Ubytování

Přímo na ostrově Mahé bychom si ubytovali v této pohodové vilce za 1 045 Kč/os./noc anebo včetně snídaně v ceně anebo v tomto čtyřhvězdovém apartmánu na severu ostrova za 777 Kč/os./noc. Další nabídka bydla nejen na Mahé, ale i na Praslinu či La Digue hledejte na osvědčených portálech jako Booking či Hotels.com.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 125 Kč

Seychely z Prahy za 13 125 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)