Seychely z Prahy za 13 080 Kč
24.10.2019

Seychely z Prahy

13 080

O této nabídce

Vydejte se za exotikou na kouzelné ostrovy Seychelské republiky v Indickém oceánu a zažijte ráj na zemi. Se stále aktuálním tarifem se švýcarskými aerolinkami Swiss se z Prahy dostanete na hlavní ostrov Mahé s jedním přestupem. Rezervujte si letenku už třeba hned v listopadu Praha – Mahé 9. – 25. 11. za 13 080 Kč. V ceně je kromě kabinového taktéž i jedno odbavené zavazadlo.

Kolik ze 115 ostrovů během návštěvy Seychel navštívíte? Prozkoumáte Praslin a jeho největší poklad – panenský deštný prales Vallée del Mai s milionem těch nejbarevnějších ptáků? Či dáte přednost odpočinku ve vlnách oslnivě tyrkysového oceánu v zátoce Anse Cocos na ostrově La Digue? Rozhodně však nevynechejte ani Curieuse – přírodní rezervaci, kde lze pohlédnout do očí želvám obrovským. Přitahuje vás dobrodružství? Pak vyplujte na tajemný a divoký Silhouette – ostrov, který kdysi sloužil jako útočiště pirátů? A rozhodnete-li se zakotvit v úchvatné mořské rezervaci Port Launay, vaše romantická duše dostane co proto! Jedno je jisté, ať už se na Seychelách vydáte jakýmkoli směrem, nebudete litovat!

Ubytování

Na hlavním ostrově Mahé se ubytujte například v jednoduchém studiu Lapasyans za 896 Kč / os. / noc nebo ve výborně hodnoceném guesthousu Papaya za 612 Kč / os. / noc. Další nabídku na souostroví hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Mahé za 13 080 Kč

Seychely z Prahy za 13 080 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)