Seychely z Prahy za 13 071 Kč
22.7.2019

Seychely z Prahy

13 071

O této nabídce

Stále dostupný je tarif Swiss Airlines lákající k exotické dovolené uprostřed Indického oceánu na Seychelských ostrovech. Zpáteční letenky z Prahy na Seychely pořídíte na několik termínů během podzimu letošního roku za 13 071 Kč. Cestou vás čeká vždy jeden přestup ve Curychu a letenky již obsahují i zapsané zavazadlo. Cestu do Curychu absolvujete přímo se Swiss, zatímco delší let na Seychely potom s jejich dceřinou společností Edelweiss.

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

A pokud byste na Seychely letěli rádi v jiném termínu, než umožňují Swiss, tak využijte taktéž pěknou nabídku prémiových Qatarců. Zpáteční letenky v jejich podání vás vyjdou na 14 177 Kč a nabídku termínů naleznete v tomto kalendáři.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Na hlavním ostrově Mahé se ubytujte v této tříhvězdové Lemongrass Lodge za 755 Kč/os./noc anebo v tomto skvěle hodnoceném apartmánu Chez Coco za 948 Kč/os./noc. Další nabídku bydla na souostroví hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 071 Kč

Seychely z Prahy za 13 071 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)