Seychely z Prahy za 12 557 Kč
5.10.2018

Seychely z Prahy

12557

O této nabídce

Zpestřete si nadcházející zimu výletem do ráje na zemi v podobě souostroví Seychely. Právě do této tropické destinace stále nabízí zajímavé zpáteční letenky Swiss airlines s odletem z Prahy za 12 557 Kč. Cestou vás vždy čeká jeden přestup v Curychu a dlouhé lety ze Švýcarska na Seychely jsou operovány dceřinou společností Edelweiss. Dostupné termíny naleznete od prosince do února – odlety vždy v sobotu a návraty v pondělí.

Na Seychelách vás čekají nádherné písčité pláže, Indický oceán s průzračnou vodou svádějící k výletům pod svou hladinu a samozřejmě i bohatá fauna s množstvím endemických druhů. Mezi ty nejznámější patří jistě želvy obří. Pokud jste již během zimních měsíců procestovali Karibik či jihovýchodní Asii, tak se letošní zimu vydejte rozhodně k africkým břehům, neboť Seychely jsou ideálním místem k dobití baterek a načerpání nové energie.

Ubytování

Jednoduché zázemí v severní části ostrova Mahé naleznete v tomto penzionu za 964 Kč/os./noc. V jižní části ostrova bychom vám pak doporučili mrknout na tento skvěle hodnocený apartmán za 1 473 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídky ubytovacích kapacit hledejte tradičně na Hotels.com či Bookingu. 


Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 12 557 Kč

Seychely z Prahy za 12 557 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)