Seychely z Prahy i Brna za 12 160 Kč
21.2.2018

Seychely z Prahy i Brna

12160

O této nabídce

Nakombinujte si výlet do tropického ráje na Seychelách z Prahy či Brna za skvělých 12 160 Kč. Užívat si na nádherných plážích s bílým pískem, koupat se ve vyhřátých vodách okolního Indického oceánu a pořádně dobít baterky můžete během května a června letošního roku.

Základem celého tripu jsou letenky s jednou z nejlepších afrických aerolinek v podobě Ethiopian Airlines z Vídně. Tam se však pohodlně dostanete z Prahy či Brna na palubě vlakových souprav Railjet. Následně na tamějším Hauptbanhof přesednete na vlakový spoj mířící přímo na letištní terminál. Cestou Vás pak ještě čeká jeden rychlý stopover v Addis Abeba. To zní jako vcelku zajímavý routing, tak hurá na Seychelské souostroví! Třeba v termínu od 25. května do 3. června za 12 160 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytujte se v této pěkné rezidenci za 1 103 Kč/os./noc nebo vyzkoušejte skromné zázemí u Lorny za přesně 1 000 Kč/os./noc. Další pěknou možností jsou pak tyto apartmány na severu ostrova za 1 140 Kč/os./noc. Pokud hledáte další potenciální příbytky, tak klasicky zabruste na stránky Bookingu anebo využijte srovnavače služeb Trivago. 

Víza
Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

 

Náhled jízdenky + letenky z Prahy na Seychely za 12 160 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)