Seychely z Paříže za 9941 Kč
15.4.2016

Seychely z Paříže

O této nabídce

Nemůžete-li se dočkat léta máme pro vás výhodné last minute letenky na exotické Seychely, kde se v současné době teplota vzduchu i vody pohybují kolem 30 °C. Dopravíte se zde přímým letem z Paříže za 9941 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Příklad: odlet 25. dubna s návratem 1. května zde
  • Cestovní období: odlet do konce dubna s max. délkou pobytu 2 měsíce
  • Zavazadlo: v ceně 2 odbavená zavazadla do 23 kg
  • Termíny: KALENDÁŘ TERMÍNŮ

[/highlightbg]

Víza

Pro pobyt kratší než 3 měsíce na Seychelách není třeba vízum. Při vstupu je nutné se prokázat zpáteční letenkou a platnou rezervací ubytování.

Cesta do Paříže

Nejjednodušší je v tomto případě cesta s EasyJetem, který přilétá do Paříže na stejné letiště, ze kterého budete následně pokračovat na Seychely a i časy přestupů vychází rozumně. Např. pro cestu od 25. dubna do 2. května (odlet ze Seychel 1. května) vychází přípoj na 3610 Kč s příplatkem 1332 Kč za odbavené zavazadlo.

Využít můžete také v některých termínech levnější lety s Transavia na letiště Orly. Ale vzhledem k ceně přesunu mezi letišti můžeme tuto variantu doporučit pouze pokud budete chtít cestu na Seychely spojit s návštěvou Paříže.

Ubytování

Ubytování seženete od 780 Kč osoba/noc na stránkách Booking nebo Agoda.

Seychely z Paříže za 9941 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)