Seychely z Paříže nebo Mnichova od 10334 Kč po celý rok
21.6.2015

Seychely z Paříže nebo Mnichova po celý rok

O této nabídce

Dnešní nabídka je pro milovníky opravdové exotiky, kterým není proti srsti zkombinovat dovolenou u moře s návštěvou evropských metropolí. V rámci této nabídky Kenya Airways nabízí letenky z Paříže (CDG) do Mahé (SEZ) s návratem do Paříže nebo Bruselu za velice zajímavých 10334 Kč. Termínů je dostupných celá spousta od konce srpna do 22.5. příštího roku kromě Vánoc (nelze odletět mezi 15. – 31.12. a vrátit 1. – 9.1.). Pokud je pro Vás odlet z Paříže příliš, můžete zvolit pohodlnější možnost s odletem z Mnichova (MUC) za 12208 Kč. Lety z Evropy do Nairobi jsou operovány novými Boeingy 787. 😉

Podmínky tarifu

  • Paříž – Mahé – Paříž (Brusel): viz tento KALENDÁŘ
  • Mnichov – Mahé – Paříž (Brusel): viz tento KALENDÁŘ
  • Zavazadlo: Příruční a 2ks odbaveného
  • Maximální délka pobytu: bez omezení

Ubytování

Ubytování ve 4 hvězdičkovém apartmánu 5 minut pěšky od pláže je možné rezervovat už za 800 Kč na os. a noc.

Počasí

Počasí je na Seychelách po celý rok poměrně stálé, přičemž za nejvhodnější dobu pro návštěvu se považuje duben a květen, nejvíce potom prší v lednu a únoru.

Víza

Pro pobyt kratší než 3 měsíce na Seychelách není třeba vízum.

Cesta do Bruselu

Cestou zpátky poletíte z Nairobi do Paříže a poté můžete (nebo nemusíte) pokračovat vlakem s TGV do Bruselu. V případě, že nikam nespěcháte, proč si tento zážitek zdarma nedopřát. 🙂

Cesta do Paříže

Do Paříže se nejlevněji dostanete z Wroclawi se společností Wizzair, kde cena jednosměrných letenek začíná už okolo 300 Kč (zde je ale třeba počítat s přesunem mezi letišti). Druhou možností je letět z Prahy přímo na letiště CDG se společností easyjet, kde se cena pohybuje zhruba od 1 tis. Kč za jednosměrný let. Slovenským kolegům potom asi bude nejvíce vyhovovat let z Bratislavy s Ryanairem zhruba za 700 Kč.

Návrat z Bruselu

Z Bruselu se do ČR nebo na Slovensko nejlevněji dostanete s Ryanairem, který provozuje linku do Prahy i do Bratislavy zhruba od 700 Kč za jednosměrný let.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)