Seychely z Milána za 10290 Kč
26.6.2016

Seychely z Milána

O této nabídce

Prakticky během celého podzimu i následujícího jara se můžete podívat na Seychelské ostrovy v Indickém oceánu již za 10290 Kč, s odletem z Milána se společnostmi Emirates a Ethiopian airlines. Seychely jsou vyhlášeným rájem s tropickou přírodou i nádhernými plážemi nebo i pobytem Radovana Krejčíře. Takže pokud si chcete užít klidnou dovolenou plnou slunce (a to nezávisle na období, v němž si dovolenou naplánujete), pak je to destinace přímo pro Vás.

V případě zájmu se navíc za drobný příplatek můžete zastavit na 2 dny v Dubaji, což jistě ocení zejména naše drahé polovičky. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: v tomto KALENDÁŘI TERMÍNŮ
  • Rezervace a termíny se zastávkou v Dubaji: v tomto KALENDÁŘI TERMÍNŮ
  • Zavazadla: v ceně jsou dvě odbavená zavazadla s limitem 23 kg (2 x 23kg)
  • Cestovní období: podzim 2016 či jaro 2017

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování seženete nejlépe na stránkách Booking nebo Agoda již od 650 Kč/os. a noc.

Víza

Pro krátkodobý pobyt na Seychelách (do 90 dní) vízum nepotřebujete.  Na letišti se stačí prokázat zpáteční letenkou a rezervací hotelového pokoje.

Jak do Milána?

Na milánské letiště Malpensa lze jednoduše dostat z Prahy, odkud létají přímé linky společností  Easyjet a ČSA (disponuje lepší časovou návazností).

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)