Seychely z Budapešti a z Prahy od 11 415 Kč
5.9.2018

Seychely z Budapešti a z Prahy

11415

O této nabídce

Boj aerolinek o nejlevnější letenky na Seychely je v plném proudu, což je šance pro nás a pro všechny nadšence, kteří se na tyto africké ostrovy chtějí podívat (upřímně – kdo by nechtěl:)). Letenky z Budapešti vás přijdou na 11 415 Kč a z Prahy na 12 163 Kč. Letět za tyto super ceny můžete od září do července příštího roku a termín, který by vám vyhovoval nejvíc, si můžete najít v našich kalendářích.

Každý si zaslouží trochu toho odpočinku, a kde jinde se bude lépe relaxovat a dobíjet baterky než na krásných bílých písečných plážích s krásně průzračnou vodou, nádhernou přírodní scenérií a spoustou endemických druhů zvěře okolo. Parťáky na pláži vám budou dělat krásné želvy obrovské. No dá se tomuto odolat?

Super termín vychází na 9. 1. – 17. 1. 2019, ať už z Prahy nebo Budapešti. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo na webu aerolinky British Airways
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla 
  • Dostupnost: září 2018 – červenec 2019
  • Termíny:
    • ​​​​​​​termíny si vyberte u nás v kalendáře a poté si letenky kupte přes web aerolinky, kde jsou letenky o pár stovek levnější (samozřejmě ale můžete letenky koupit i přes naše kalendáře :))
    • Praha – Seychely za 12 163 Kč (u nás v kalendáři za 12 849 Kč)
    • Budapešť – Seychely za 11 415 Kč (u nás v kalendáři za 12 097 Kč)

Ubytování

Alespoň na část pobytu se určitě vydejte na ostrov La Digue, který je sice nejmenší, ale jeho pláže se právem počítají mezi nejkrásnější na celém světě. Zde můžeme doporučit například Benjamin´s Holidays, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 1 287 Kč/osobu.
V Mahé pak doporučujeme se ubytovat v luxusních bungalowech ve Felicie Cottage & Residence, kde za osobu zaplatíte 2 400 Kč/osobu. Ubytování ale stojí za to. Další alternativou v Mahé je The Ridge Residence, kde vás dvoulůžák se snídaní přijde na 1825 Kč/osobu.

Kompletní nabídku ubytování na Seychelách najdete pak na Hotels.com, Booking.com, případně se můžete juknout i na AirBnB.

Víza

Na Seychely nepotřebují čeští občané vízum pro pobyty nepřesahující 3 měsíce.

Náhled letenky z Budapešti na Seychely za 11 415 Kč

Seychely z Budapešti a z Prahy od 11 415 Kč
​​​​​​​Náhled letenky z Prahy na Seychely za 12 163 Kč
Seychely z Budapešti a z Prahy od 11 415 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)