Seychely v létě – 13 745 Kč
31.12.2018

Seychely

13 745

O této nabídce

Vyrazte během letních prázdnin do tropické destinace na Seychely. Do tohoto ráje na zemi se můžete vydat kombinací Swissu a Edelweissu za 13 745 Kč. Odlet je z Prahy a každou cestou vás čeká přestup v Curychu.  A kdy? Třeba s odletem 29. června s návratem 8. července (využijte nejen víkendy, ale i státní svátek 6. 7.) Rezervuj tento příklad >>

Co vás čeká na Seychelách?

Nádherné písčité pláže, Indický oceán s průzračnou vodou svádějící k výletům pod svou hladinu a samozřejmě i bohatá fauna s množstvím endemických druhů. Mezi ty nejznámější patří jistě želvy obří. Pokud jste již během zimních měsíců procestovali Karibik či jihovýchodní Asii, na léto si můžete naplánovat Seychely. Během července a srpna můžeme čekat teploty okolo 25°C (období dešťů začíná až v listopadu).

Ubytování

Pokud se rozhodnete zůstat na ostrově Mahé, jednoduchý apartmán vyjde na parádních 644 Kč/os/noc.
Pokud dáte na naše doporučení a vydáte se pár dní strávit na ostrově La Digue, mrkněte na ubytování v pensionu Kot Abi nedaleko pláže.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 745 Kč

Seychely v létě - 13 745 Kč

​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)