Seychely pohodlně z Prahy za 12506 Kč
31.7.2018

Seychely z Prahy

12506

O této nabídce

Na světě není moc míst, která by nabízela krásnější a fotogeničtější pláže než Seychely. Když k tomu přidáme nádherné příroční scenérie v národních parcích a nespočet endemitských druhů zvířat včetně populárních želv obřích, dostaneme ideální místo ke strávení dokonalé odpočinkové dovolené.

Akční letenky na Seychely nejsou příliš časté a ještě nedávno byla cena z Prahy pod 15 tis. Kč téměř zázrak. Díky aktuální akci SWISSU si ale můžete zaletět z Prahy na Seychely už za 12506 Kč se super přestupy v obou směrech. Výhoda jsou také termíny, protože nejlevnější varianty jsou s odletem v sobotu a návratem v pondělí. Na místě tedy strávíte cca 8 dní, což je z našeho pohledu naprostý ideál.

Ubytování

Alespoň na část pobytu se určitě vydejte na ostrov La Digue, který je sice nejmenší, ale jeho pláže se právem počítají mezi nejkrásnější na celém světě. Za ubytování v tomto příjemném guest housu se snídaní zaplatíte přibližně 1 tis. Kč za os. a noc.

Víza

Na Seychely nepotřebují čeští občané vízum pro pobyty nepřesahující 3 měsíce.

Počasí

Období sucha na Seychelách končí přibližně v půlce října. Během listopadu průměrné teploty postupně rostou nad 30 stupňů, panuje zde velká vlhkost a kvůli nezvětří je zde často nesnesitelné teplo. Velmi příjemné teploty zde potom panují od ledna do března. V tomto období můžete téměř každý den očekávat krátké silné přeháňky, ale není zde tak silný vítr jako v období sucha, kdy je koupání často obtížné kvůli vysokým vlnám. 

Náhled letenky z Prahy do Mahé za 12506 Kč

Seychely pohodlně z Prahy za 12506 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)