Seychely – od října do března včetně Vánoc – 16490 Kč
5.8.2014

Seychely - od října do března včetně Vánoc

O této nabídce

Jestliže chcete strávit pár dní (týdnů) v ráji, nemůžeme Vám doporučit mnoho hezčích míst než Seychely. Díky nabídce Etiopian Air jsou navíc v současné době letenky z Vídně do Mahe dostupné za skvělých 16490 Kč s perfektními přestupy v osobu směrech, a to v mnoha termínech od října do března příštího roku, včetně vánočních termínů.

Seychely jsou kromě Radovana Krejčíře známé především nádhernou přírodou, spoustou atolů, endemitských rostlin a živočichů a největším výskytem želvy obrovské na světě.

Díky své poloze téměř na rovníku se na Seychelách nevyskytují tropické bouře a po celý rok zde jsou teploty okolo 30 °C.

Termíny:

říjen 2014 – březen 2015 – všechny dostupné termíny naleznete v našem kalendáři.

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj včetně snídaně v zahradě se skvělým hodnocením 9,2 na bookingu se dá pořídit za cenu přibližně 1100 Kč na os. a noc.

Jak do Vídně:

Všechny potřebné informace o cestě na vídeňské letiště naleznete v našich informacích o letištích.

[google-map-v3 shortcodeid=“087b6201″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mahe, Seychelles{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)