Seychely – 14 585 Kč – Odlet z Prahy, návrat do Vídně
10.9.2014

Seychelly

O této nabídce

Už jste byli na Seychelách? Že ne? Máte výbornou možnost si tam zaletět. Ethiopian nabízí na pár termínů zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Mahé (SEZ) s návratem do Vídně (VIE).

Jako příklad uvádíme odlet 22. listopadu – 30. listopadu.

Ubytování na Seychelách

Na příkladové datum bychom bydleli na Seychellách v této chatce.

Jak se dostat z Vídně?

Z Vídně se dostanete do ČR s autobusy Eurolines, (v promu za 190 Kč!) Student Agency (aktuálně 480 Kč) nebo můžete využít vlak.

[google-map-v3 shortcodeid=“9e5de750″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Male, Maledives{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)