Severní Irsko z Berlína za 702 Kč
3.3.2017

Severní Irsko z Berlína

O této nabídce

Nechte si osvěžit jarní měsíce vánkem z Irského moře a vydejte se do místa, kde byl postaven samotný Titanik. Zaleťte si do severoirského Belfastu, když zpáteční letenky z Berlína jsou do této ne zcela tradiční destinace k dostání již od 702 Kč na březnové termíny. Nicméně i během května se na křídlech lowcostové společnosti Ryanair dostanete do Belfastu za méně než tisícovku a taková nabídka jistě stojí za zvážení!
 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks většího palubního zavazadla s limitem 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího příručáku o maximálních rozměrech 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2017
 • Termíny:
  • 9. – 14. 3. za 702 Kč
  • 21. – 26. 3. za 702 Kč
  • 28. 3. – 4. 4. za 887 Kč
  • 25. – 30. 4. za 931 Kč
  • 2. – 7. 5. za 877 Kč
  • 9. – 16. 5. za 877 Kč

Ubytování

Jestliže preferujete přespávat v klidnějším místě namísto rušného centra hlavního města, pak se mrkněte po těchto fantasticky hodnocených apartmánech za 1 340 Kč/os./noc včetně pořádné snídaně. Zatímco blízko jádra metropole lze doporučit tento pěkný hotel z řetezce Ibis, který je dnes zlevněn o více než polovinu na 993 Kč/os./noc. Solidně vychází i takovýto menší hotel za 867 Kč/os./noc i se snídaní.

Další nabídku míst vhodných k ubytování nejen v Belfastu naleznete tradičně na Bookingu nebo použijte srovnavač cen Trivago.

Co dělat v Belfastu

Severní Irsko to nejsou jen nekonečné pastviny a všudypřítomné ovce, ikdyž uznáváme, že s motivem tohoto přežvýkavého sudokopytníka se setkáte více než často. Belfast, ležící v zátoce Belfast Lough při ústí řeky Lagan, měl svého času na počátku dvacátého století vůbec největší loděnice na světě a právě v tomto období zde byl postaven i Titanik, jehož muzeum byste neměli rozhodně vynechat. Taktéž jistě zamiřte do Crumlin Road Gaol, což je bývalá věznice z viktoriánského období, jenž svému účelu sloužila až do roku 1996. Dalšími místy, které můžete navštívit je Ulster Museum, tedy muzeum národních sbírek nacházející se u vstupu do krásné Botanické zahrady, nebo HSM Caroline, muzeum námořnictví ležící v již zmíněném přístavu.

Pokud Vás zastihnete hlad zamiřte na vyhlášený  a tradiční St. George´s market. V případě, že se již bude schylovat k večeru, tak si pro večerní občerstvení a zábavu rozhodně vyberte nějakou restauraci či následně bar v Catherdal Quater. Na atmosféru místních barů jen tak nezapomenete. Pokud se Vám do hlavy nevryje přímo slavný Guiness, tak minimálně typická místní muzika ano. Ve většině zdejších barů hrávají velice často muzikanti naživo, což krásně dotváří prostředí k diskusi či jen poslechu.

V okolí Belfastu se tyčí kopce, které posloužily jako předloha pro slavný Swiftův román Gulliverovy cesty. Další nápady a tipy na aktivity nejen v okolí hlavního města naleznete přímo ZDE.
 

Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců jako jsou Flixbus nebo Regiojet. Na palubě zelených resp. žlutých autokarů se lze dopravit až přímo na letiště Schönefeld v ceně okolo 500 Kč za jednosměrnou jízdenku. Postačí jet prvním časně ranním spojem, který v obou dvou případech navazuje na odlet letadla i s lehkou rezervou. 🙂

Náhled letenky z Berlína do Belfastu za 702 Kč

Severní Irsko z Berlína za 702 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)