Seattle z Berlína za 9 066 Kč
12.3.2019

Seattle z Berlína

9 066

O této nabídce

Ačkoliv se s levnými letenkami na západní pobřeží Spojených států amerických v poslední době poměrně roztrhl pytel a San Francisco či Los Angeles jdou na dračku, tak zajímavé letenky na severozápad USA jsou pořád  spíše výjimkou potvrzující pravidlo. Na mušku se nám dnes dostalo nejlidnatější město státu Washington, jinak přezdívané i „Smaragdové město“, Seattle. Zpáteční letenky z Berlína do Seattle pořídíte v nabídce Air France (resp. Joonu) a Delty za velmi pěkných 9 066 Kč!

Aktuální akce je trochu specifická svým mimosezónním cestovním obdobím, které pomalu končí. Flexibilnější z vás si mohou vybírat z odletů v druhé polovině března (návrat lze realizovat do 7/4), což je prakticky za rohem, ale většina cestovatelů spíše ocení možnost řádného naplánování si tripu a bude lovit vhodné termíny od listopadu letošního roku do března toho následujícího (s výjimkou vánočního a novoročního období). Pokud nepojmete výlet zcela punkově, tak se vám na podzim či přes zimu bude pravděpodobně hodit i odbavené zavazadlo – to si případně dokoupíte za 50 €/ks/směr. I s tímto příplatkem vás však letenky vyjdou na cca 11,5 tisíce Kč, což je stále velmi good!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg (odbavené za příplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: březen – duben 2019 & listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:
  • Tip: Vyberte si termín v našich kalendářích a následně si letenky vyhledejte v tomto vyhledávači. Pak se dostanete na avizovanou cenu 9 066 Kč.

Ubytování

Přímo v Seattlu vyzkoušejte tento pohodový tříhvězdový hotel v centru městaza 701 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto jednoduchému motelu za 911 Kč/os./noc. Další širokou nabídku bydla v celém státě Washington a nejen tam naleznete tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.  

 

Náhled letenky z Berlína do Seattlu za 9 066 Kč

Seattle z Berlína za 9 066 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)