Sardínie z Bratislavy za 1 337 Kč
27.2.2018

Sardínie z Bratislavy

1337

O této nabídce

Navštivte sardinské město Alghero přezdívané i „Malá Barcelona“ a zažijte katalánskou atmosféru už v dubnu. Nechte se osvěžit mořským vánkem ve městě světla, kde všude kam se podíváte svítí bílá pláž a bílé domy. Vykoupejte se u pláže Punta Negra či Speranza s typickou strážní věží a kostelíkem, a také se pokochejte výhledy na trase z Alghera k skalnatému mysu Capo Caccia. V centru města si prohlédněte náměstí Piazza Sulis a navštivte Muzeum Korálu v krásné vile Constantine, kde si na památku pořiďte suvenýry vyrobené ze zdejšího „červeného zlata“. Zajděte si na skvělé langusty a den zakončete procházkou půvabnými historickými uličkami. 

Tento čtyřdenní výlet po Velikonocích za 1 337 Kč z Bratislavy si >> REZERVUJTE ZDE.

  • Rezervujte: přímo přes web Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
  • Dostupnost: nejlevněji duben – květen 2018
  • Termíny:

Kam z Alghera

Zapůjčte si vůz přímo na letišti přes naši autopůjčovnu, anebo nastupte v přístavu na lodní linku a vydejte se k jeskyni Grotte di Nettuno. Dostanete se k ní po moři, anebo je možné zaparkovat na silnici přímo u vstupu do jeskyně a pěšky zdolat 660 schodů vysekaných přímo do útesu nad mořem. V Neptunově jeskyni na vás zapůsobí ohromné množství stalaktitů i stalagmitů a taky obrovské slanovodní jezero, kde prohlídka s průvodcem začíná. Ve Smithově dómu uvidíte největší krápník nazvaný „Velké varhany“.

Ubytování 

V Algheru se ubytujete za pár korun třeba v tomto apartmánu s výhledem na historické město za 416 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Útulnější řešení v tradičním sicilském stylu taky se snídaní nabízí tento apartmán za 456 Kč/os./noc.
Další nabídku noclehů naleznete na stránkách 
Bookingu či srovnávače služeb Trivago.

Jak do Bratislavy

Do Bratislavy se dostanete po D1 pohodlně vlastním autem. Pro pohodlí vlaku zkuste RegioJet za 225 Kč/os. anebo LeoExpress za 249 Kč/os. 

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 1 337 Kč

Sardínie z Bratislavy za 1 337 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)