Sardinie v létě s Lufthansou
26.1.2021

Sardinie v létě s Lufthansou

3395

O této nabídce

Už aby se dalo opět pořádně cestovat! Na léto předpokládáme (a pevně věříme!) už normální stav, pokud se tedy nebojíte začít s plánováním léta, Sardinie s Lufthansou je dobrá volba. Zpáteční letenku z Prahy do Olbie s rychlými přestupy v Mnichově pořídíte za 3395 Kč. A kdy? například s odletem 9. července s návratem 14. července. Termíny jsou dostupné už od konce března do konce října, doporučujeme rezervovat letenky od června a dále. Letenky jsou měnitelné zdarma, s doplatkem do aktuální ceny.

Sardinie – co tam zažiju?

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

TIP: Ještě nemáte naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhněte si ji na Android nebo na iOS a už vám žádná super levná letenka neuteče!

 

 • Rezervujte: přímo přes web Lufthansy
 • Zavazadla: 1x 8 kg o rozměrech 55 x 40 x 23 cm + malé o rozměrech 40 x 30 x 10 cm a neomezené hmotnosti
 • Dostupnost: březen – říjen 2021
 • Termíny:
  • 18. 6. – 24. 6.
  • 9. 7. – 14. 7.
  • 16. 7. – 23. 7.
  • 30. 7. – 6. 8. a další…

Ubytování na Sardinii

Na Sardinii dopředu rezervujte předem ubytování s možností storna zdarma. Jednoduchý dvoulůžák v létě pořídíte za 776 Kč/os/noc.
Náhled letenky za 3395 Kč na Sardinii
Sardinie v létě s Lufthansou

 


Bude se hodit

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)