Sardinie v červenci – 1894 Kč
22.4.2015

Sardinie v létě

O této nabídce

Pokud jste mobilní a nevadí Vám nasednout do auta či do autobusu a dojet na nedaleké letiště v Německu, můžete si zaletět na začátku července na Sardinii na velmi příjemných 68,98 EUR neboli 1894 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Memmingenu do Alghera 1. července s návratem 8. července, přičemž nezapomeňte, že 6. července je státní svátek. 😉

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové o rozměrech  55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Termíny: Přelom června a července, přičemž v červenci pořídíte hromadu termínů okolo 2200 Kč za zpáteční letenku

Ubytování na Sardinii

Na příkladové datum 1. 7. – 8. 7. bychom vzali tento jednoduchý hotel na pláži včetně snídaně. Nepatrně cenov výš ještě vychází celkem slušně tento **** hotel kousek od pláže.

Půjčení auta a cesta kolem ostrova

Nejjednodušším dopravním prostředkem je půjčení auta po příletu na letišti. Mrkněte se do našeho srovnávače autopůjčoven a pokud jste ještě neměli půjčené auto, nezapomeňte si přečíst užitečné rady, jak na to.

Jak se dostat do Memmingenu

  • Vlastním autem – z Prahy to je 489 km, 4,5h jízdy
  • Autobusem – z Prahy do Mnichova s Eurolines  či Studentem,  za cca 1000 Kč/zpáteční a dále do Memmingenu buď autobusem za 34 €/os. zpáteční na letiště
  • Vlakem – z Prahy do Plzně za cca 200 Kč í a k tomu si dokupte pro trasu Plzeň – Memmingen Bayern-Böhmen-Ticket za 26 € + každý další cestující zaplatí 4,50 €.

guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Přemysl Jireček

Ahoj, chci se zeptat, zdali by nebyly letenky na sardinii za podobnou cenu na zacatku srpna? Rekneme odlet 3.8. a navrat 14.8.?

Ahoj Přemysle,

bohužel, na začátek srpna je to už velmi drahé. Nejlevněji 1. 8. – 11. 8. za 4785 Kč/os.

Jirka

raketa

Ahoj, dá se koupit lístek na vlak Bayern-Böhmen-Ticket koupit v CZ? třeba v té Plzni? online? nebo někde v nějaké DB přepážce na nádraží?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)