Sardinie na jaře a v létě – od 1938 Kč
4.1.2015

Sardinie na jaře a v létě

O této nabídce

Pokud se chystáte na jaře či v létě na Sardinii, neměly by Vám uniknout letenky ze Slovenska. Zpáteční letenku z Bratislavy (BTS) do Alghera (AHO) pořídíte za 1938 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem 9. května s návratem 12. května.

  • Rezervace letenky: nejlevněji na stránce aerolinky,  do vyprodání
  • Zavazadla: V ceně kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x20x20 cm, celkově 10kg
  • Jak se vyhnout zbytečným poplatkům: Návod

NOVINKA!  Ve spolupráci s low-cost vyhledávačem azair.cz přinášíme přehledné kalendáře. Nejlevněji letenky pořídíte v květnu, v červnu vás pak vyjdou od 2 326 Kč/os.

[singlepic id=253 w=320 h=240 float=]

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli v tomto jednoduchém apartmánu – alternativně můžete zvolit toto mírně dražší ubytování včetně snídaně.

Okolo ostrova

Pro cestování napříč ostrovem můžete využít místní autobusy anebo si pohodlně po příletu půjčit automobil na letišti, kde ho také před návratem vrátíte. Neměli jste půjčené auto? Zde je jednoduchý návod.

[google-map-v3 shortcodeid=“7bba7e43″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alghero{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)