Sardinie – Alghero z Bratislavy za 775 Kč
26.8.2019

Sardinie - Alghero z Bratislavy

775

O této nabídce

Neřadíte se do zástupu těch, kteří cestují během hlavní sezony v letních měsících, ale naopak si rádi vychutnáte dovolenou bez davů turistů? Pak jsou tyto letenky z Bratislavy na Sardinii v mimosezónním období dělané jako pro vás. Zpáteční letenky z Bratislavy do Alghera ležícího na severozápadním pobřeží Sardinie pořídíte během podzimních měsíců (říjen a listopad) za ceny pohybující se kolem tisícovky. Ty nejlacinější dokonce jen za 775 Kč. V potaz je však třeba vzít brzké ranní odlety z Bratislavy v listopadových termínech, které budou nutit k noclehu na letišti anebo v některém z bratislavských hotelů (případně vlastní dopravě).

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: podzim 2019
 • Termíny:
  • 12. – 15. 10. za 1 542 Kč (prodloužený víkend)
  • 15. – 22. 10. za 1 054 Kč
  • 2. – 5. 11. za 1 051 Kč (prodloužený víkend)
  • 5. – 12. 11. za 1 013 Kč
  • 12. – 19. 11. za 976 Kč
  • 19. – 26. 11. za 775 Kč

Ubytování

V Algheru se ubytujte v tomto apartmánu B&B Alghero Republic za 394 Kč/os./noc včetně snídaně anebo využijte nabídky tohoto Guesthouse Elisart za 596 Kč/os./noc či tříhvězdového Hotelu Angedras za 505 Kč/os./noc. Další možnosti bydla na celé Sardinii hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě si na Sardinii půjčte auťák, jen díky němu vyvaříte z návštěvy ostrova i během pár dní maximum. Mrkněte si třeba do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 775 Kč

Sardinie - Alghero z Bratislavy za 775 Kč


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)