Sardinie – Alghero z Berlína za 669 Kč
25.4.2019

Sardinie - Alghero z Berlína

669

O této nabídce

S velmi lákavou nabídkou přichází nízkonákladová společnost Ryanair, kdy výletuchtivým cestovatelům nabízí zpáteční letenky do evropského Karibiku neboli na Sardinii. Zpáteční letenky z berlínského letiště Tegel do Alghera ležícího na severozápadě ostrova  pořídíte ve vytipovaném květnovém termínu za super cenu 669 Kč. Vezmeme-li v potaz všechny ceny pod hranicí tisícovky, tak si můžete vybírat celkem ze 4 termínů během máje a začátku června.  Vodní radovánky se během zmíněné doby budou týkat jen lehce otužilých jedinců, ale nádherné přírodní scenérie to každému jistě vynahradí.

Sardinie je oblíbená díky své krásné přírodě, průzračné tyrkysové vodě, divokým skalnatým útesům, a v neposlední řadě díky svým historickým památkám. Z měst stojí za návštěvu (kromě Alghera) největší město Cagliari, Oristano, a nebo Castelsardo. Z přírodních krás určitě nevynechejte národní park Gennargentu, Neptunovu jeskyni a rozhodně nejkrásnější oblast na Sardinii – Costa Smeralda.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen & červen 2019
 • Termíny:
  • 7. – 10. 5. za 721 Kč
  • 10. – 17. 5. za 772 Kč
  • 14. – 21. 5. za 669 Kč
  • 4. – 7. 6. za 850 Kč

Ubytování

Přímo v Algeru bychom se ubytovali v tomto skvěle hodnoceném B&B apartmánu za 627 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v tomto pohodovém penzionu za 533 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. V rámci dalších cest po ostrově se určitě při hledání střechy nad hlavou mrkněte na osvědčené pomocníky v podobě Bookingu a Hotels.com.

Autopůjčovna

Určitě si na Sardinii půjčte auťák, jen díky němu vyvaříte z návštěvy ostrova i během pár dní maximum. Mrkněte si třeba do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Berlína do Alghera za 669 Kč

Sardinie - Alghero z Berlína za 669 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)