Sardínie – Alghero – Ryanair – 779 Kč
1.11.2013

Sardínie – Alghero – Ryanair – 779 Kč

O této nabídce

Zaletět si v listopadu na Sardinii vyjde s Ryanairem na rozumných 779 Kč. Příkladem může být odlet z Bratislavy 24. listopadu s návratem 28. listopadu. V ceně letenky je 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm.

Další pár dostupných termínů za tuto cenu

Odlet v listopadu – 17,21,24,28

Návrat v listopadu – 21,28

Ubytování na Sardinii

Mimo sezónu pořídíte ubytování v Algheru na zmiňovaný termín za velmi příjemných 386 Kč/os/noc v tomto hotelu včetně snídaně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alghero{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)