Sardínie – Alghero – Ryanair – 779 Kč
1.11.2013

Sardínie – Alghero – Ryanair – 779 Kč

O této nabídce

Zaletět si v listopadu na Sardinii vyjde s Ryanairem na rozumných 779 Kč. Příkladem může být odlet z Bratislavy 24. listopadu s návratem 28. listopadu. V ceně letenky je 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm.

Další pár dostupných termínů za tuto cenu

Odlet v listopadu – 17,21,24,28

Návrat v listopadu – 21,28

Ubytování na Sardinii

Mimo sezónu pořídíte ubytování v Algheru na zmiňovaný termín za velmi příjemných 386 Kč/os/noc v tomto hotelu včetně snídaně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alghero{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
mark

stacilo by postnout link na web aerolinek, uvest kody letist, staci tak malo!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)