Sao Paulo – ČSA/TAM Airlines – 11 849 Kč
12.2.2013

Sao Paulo – ČSA/TAM Airlines – 11 849 Kč

O této nabídce

TAM Airlines spolu s ČSA přináší zajímavý tarif na jižní polokouli. Zpáteční letenku z Prahy do Sao Paula s návratem z Ria do Frankfurtu pořídíte za 11 849 Kč. Termíny jsou dostupné v únoru a březnu, jako příklad uvádíme odlet 6. března z Prahy s návratem 17. března. Dostupné letenky naleznete v tomto kalendáři.

Pokud využijete leteckou dopravu ze Sao Paula do Ria, letenky začínají na  cca 1 600 Kč/os.

Z Frankfurtu můžete využít Promo tarif Eurolines, které cestu Frankfurt => Praha nabízí aktuálně za 900 Kč.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sao Paulo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)