Sao Paulo a Buenos Aires z Milána od 5564 Kč
3.3.2016

Sao Paulo a Buenos Aires z Milána

O této nabídce

Turkish Airlines se po nějaké době vytasili znovu s chybným tarifem, a to tentokrát s lety do Jižní Ameriky. Díky tomu nyní můžete koupit zpáteční letenky do braziského Sao Paula a argentinského včetně období letních prázdnin už za 5564 Kč! Odlet je z Milána (nebo Benátek) a návrat do litevského Vilniusu. V případě zájmu můžete cestu ukončit už v Istanbulu a koupit si jednosměrnou letenku do Prahy nebo Budapešti.

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně jde o chybu, nevolejte do aerolinky, zda bude tarif uznán apod. Dále nějakou dobu počkejte, než rezervujete navazující přípoje po Evropě.

Platba: Letenky plaťte kartou. V případě, že zvolíte platbu převodem, že pravděpodobné, že bude rezervace zrušena ještě před vystavením letenky a potom budete mít smůlu.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Jak do Milána

Do Milána přímo na letiště Malpensa se z Prahy dostanete pohodlně se společností easyjet. Cena jednosměrné letenky začíná okolo 800 Kč.

Jak z Istanbulu

Z Istanbulu se nejlevněji dostanete se společností Wizzair do Budapešti, kde cena jednosměrné letenky začíná okolo 650 Kč, běžná cena je potom kolem 850 Kč. Další možností je let do Prahy s Pegasusem, od kterého je možné pořídit letenku zhruba za 1500 kč.

Wizzair i Pegasus své lety operují z letiště Sabiha, takže se budete muset přesunout mezi letišti.

Nejpohodlnější možností je let s Turkish Airlines do Prahy za cenu okolo 2500 Kč. Tuto letenku můžete koupit v tomto vyhledávači.

Jak z Vilniusu

Z Vilniusu se dostanete autobusem se společností Lux Express zhruba za 700 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)