Sao Paulo a Buenos Aires z Milána od 5564 Kč
3.3.2016

Sao Paulo a Buenos Aires z Milána

O této nabídce

Turkish Airlines se po nějaké době vytasili znovu s chybným tarifem, a to tentokrát s lety do Jižní Ameriky. Díky tomu nyní můžete koupit zpáteční letenky do braziského Sao Paula a argentinského včetně období letních prázdnin už za 5564 Kč! Odlet je z Milána (nebo Benátek) a návrat do litevského Vilniusu. V případě zájmu můžete cestu ukončit už v Istanbulu a koupit si jednosměrnou letenku do Prahy nebo Budapešti.

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně jde o chybu, nevolejte do aerolinky, zda bude tarif uznán apod. Dále nějakou dobu počkejte, než rezervujete navazující přípoje po Evropě.

Platba: Letenky plaťte kartou. V případě, že zvolíte platbu převodem, že pravděpodobné, že bude rezervace zrušena ještě před vystavením letenky a potom budete mít smůlu.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Jak do Milána

Do Milána přímo na letiště Malpensa se z Prahy dostanete pohodlně se společností easyjet. Cena jednosměrné letenky začíná okolo 800 Kč.

Jak z Istanbulu

Z Istanbulu se nejlevněji dostanete se společností Wizzair do Budapešti, kde cena jednosměrné letenky začíná okolo 650 Kč, běžná cena je potom kolem 850 Kč. Další možností je let do Prahy s Pegasusem, od kterého je možné pořídit letenku zhruba za 1500 kč.

Wizzair i Pegasus své lety operují z letiště Sabiha, takže se budete muset přesunout mezi letišti.

Nejpohodlnější možností je let s Turkish Airlines do Prahy za cenu okolo 2500 Kč. Tuto letenku můžete koupit v tomto vyhledávači.

Jak z Vilniusu

Z Vilniusu se dostanete autobusem se společností Lux Express zhruba za 700 Kč.


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
helena

mohli byste prosim tez uvest lety do buenos aires?

Pavlina

Prosim uvedte nejake terminy, ja nic takoveho nemuzu najit.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)