Santiago de Chile za 12 394 Kč
14.7.2017

Santiago de Chile

O této nabídce

Po nějaké době se nám zde opět objevují letenky do jihoamerického Chile v zajímavých cenových relacích. Italská společnost Alitalia nabízí zpáteční cestu za pěkných 12 394 Kč s odlety z milánského letiště Linate. Vydat se do pouště Atacama nebo do malebného centra přímořského Valparaísa zapsaného na seznamu Unesco se můžete v době chilského léta – tedy od listopadu do března. Odlétat lze i z ostatních italských letišť (např. Benátek).

Ubytování

Jako obvykle při hledání střechy nad hlavou poslouží jako skvělí pomocníci Booking nebo srovnavač služeb Trivago. Přímo v Santiagu lze púrolustrovat i nabídku lokálů na sevreru AirBnB. Přestože samotné Santiago není extra zajímavou destinací, tak doporučujeme alespoň první noc strávit zde a nasát místní atmosféru. Za výchozí stanici při pobytu v něm bychom zvolili tento pohodový apartmán za 550 Kč/os./noc, případně lze zázemí nalézt třeba v tomto prima hostelu za 618 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země Vám tedy postačí platný cestovní pas.


Autopůjčovna

Abyste během pobytu na jihu Latinské Ameriky stihli objevit co možná největší část země a zároveň byli velmi flexibilní, díky čemuž si směle naplánujete vlastní itinerář výletu, tak se určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Jistě totiž nebude od věci zapůjčit si vlastní auťák. 


Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairem, kdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě).

Konkrétně na Linate ležící nedaleko centra s epřímo z České republiky bohužel nedostanete. Z centra Milána sem jezdí autobusová linka číslo 73 odjíždějící z Piazza Duomo. Mezi Linate a dalšími milánskými letišti pak fungují shuttle busy

Náhled letenky z Milána do Chile za 12 394 Kč

Santiago de Chile za 12 394 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)