Santiago de Chile z Berlína za 14 207 Kč
18.4.2019

Santiago de Chile z Berlína

14 207

O této nabídce

Vzhledem k faktu, že atraktivních akcí do jižní části jihoamerického kontinentu se opravdu mnoho neobjevuje, nebude na škodu připomenutí stále platného tarifu společnosti Alitalia z Berlína do Santiaga de Chile za 14 207 Kč. Na rozdíl od konkurenčních nabídek dalších aerolinek z aliance Sky Team (Air France a KLM) obsahuje tarif italského dopravce i zapsané zavazadlo, které se vám v případě plánované cesty do oblastí ve vyšších nadmořských výškách či do Patagonie jistě bude hodit. Na výběr máte z termínu rozesetých od května až do začátku prosince, přičemž v každém z měsíců na vás čeká několik potenciálních kombinací (s výjimkou odletů v červenci a říjnů resp. návratů během srpna).  Cestou si střihnete vždy jeden přestup na římském letišti Fiumicino, který ve vhodně zvolených kombinacích nemusí ani v jednom směru trvat déle než 3 hodiny.

Zaleťe si do Santiaga třeba v našem termínu od 28. 11. do 10. 12.  >> REZERVUJ ZDE, kdy bude na jižní polokouli již začínat letní počasí.

Ubytování

Ze samotného Santiaga rozhodně nikam nepospíchejte a minimálně na jednu zde zakotvěte. Pohodové zázemí vám nabídnou tento tříhvězdový hotel se snídaní za 640 Kč/os./noc anebo tento velice oblíbený apartmán za 543 Kč/os./noc. Skromnější jedinci si vystačí s tímto jednoduchým hotelem Sahara Inn za 420 Kč/os./noc včetně snídaně.

Ať již poté vaše cesty ze Santiaga povedou na sever či jih, při hledání střechy nad hlavou si vždy vzpomeňte na osvědčeného pomocníka ve formě Bookingu či Hotels.com.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas

Autopůjčovna

Chile je skutečně rozlehlou zemí a samotný transport mezi jednotlivými zajímavými místy vám velmi ulehčí vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle vlastního vkusu a potřeb.

 

Náhled letenky z Berlína do Santiaga za 14 207 Kč

Santiago de Chile z Berlína za 14 207 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)