Šanghaj z Vídně za 7997 Kč
13.2.2018

Šanghaj z Vídně

7997

O této nabídce

Poznej jedno z nejmodernějších měst na světě, kde rostou mrakodrapy jako houby po dešti, kde se můžeš projet vlakem rychlosti 431 km / h a kde rychle pochopíš, že Čína je opravdu země neomezených možností. Až se dostatečně nasytíš ruchem velkoměsta, nakoupíš kupu oblečení a ochutnáš speciality z celého světa, můžeš vyrazit třeba rychlovlakem na výlet do Pekingu, nebo na jih Číny za nádhernou přírodou.

Letenky do Šanghaje nyní pořídíš za téměř rekordních 7997 Kč s odletem z Vídně. V obou směrech je navíc přestup jen zhruba hodinu a půl, takže na cestě strávíš jen tolik, kolik je nezbytně nutné. V případě zájmu si můžeš udělat zastávku 21 hodin v Kodani a prohlédnout si i toto malebné městečko.

Ubytování

Ubytujte se v tomto rodinném penzionu v samém centru Šanghaje a nasákněte atmosféru života místních. Pokoje zde mají opravdu krásné a za ubytování včetně skvělé snídaně zaplatíte zhruba 800 Kč na os. a noc.

Víza

Víza do Číny si musíte vyřídit na konzulárním oddělení čísnkého velvyslanectví v Praze. Cena víza je 60 EUR.

Náhled letenky z Vídně do Šanghaje za 7997 Kč

Šanghaj z Vídně za 7997 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)