Šanghaj z Prahy za 9 401 Kč
24.2.2017

Šanghaj z Prahy

O této nabídce

Nemáte na březen ještě naplánovaný žádný slušivý výlet, ale přesto byste rádi vyrazili někam ochutnat cizí kultury a nasát atmosféru zajímavého místa? Tak zkuste využít nabídky Air France na lince z Prahy do Šanghaje za 9 401 Kč. Odlet bude již za nedlouho, neboť tento tarif platí v měsíci březnu a vy se tak můžete do čínské metropole vydat třeba v termínu 15. – 23. 3. >> REZERVUJ ZDE
  • Rezervace: přímo v našem vyhledávači
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: březen 2017

Co vidět v Šanghaji?

Šanghaj je nejlidnatější čínské město, pulsující hospodářské centrum země a místní přístav je největším kontejnerovým svého druhu na světě. Šanghaj sice nedisponuje historickými památkami, ale vše dohání moderní architekturou nejen ve čtvrti Chuang-pchu s nábřežím zvaným Bund. Na protějším břehu se vyjímá druhá nejvyšší budova na světě  – 632 m vysoká Shanghai Tower. Navštívit lze jistě také Šanghajské muzeum na Náměstí Lidu s velkými sbírkami uměleckohistorickými sbírkami nebo budhistický chrám Ťing-an.

Pokud Vás urbánní oblast a davy lidí doslova omrzí, můžete se jí pokusit uniknout k břehům krásného jezera Taihu. V jeho blízkosti se tyčí majestátní vrcholky zarostlých vápencových skalisek. Do blízkosti jezera se dostanete ze Šanghaje nejlépe po železnici za využití místní velmi husté sítě.

Ubytování

Stejně jako v jiných částech světa naleznete nejširší nabídku ubytovacích možností na stránkách oblíbeného Bookingu. Využít lze také služeb srovnavače služeb Trivago.

Našimi favority pro ubytko v této čínské metropoli by se staly následující varianty. Luxusní hotel v samém srdci města, který je dnes zlevněn o 45 %, za 1 833 Kč/os./noc včetně snídaně. Velmi dobře se jeví taktéž tento pěkný hotel s centrální polohou za 915 Kč/os./noc. A pokud nemáte tak vysoké nároky, tak by Vás mohly dostatečně uspokojit tyto apartmány za 479 Kč/os./noc, které však leží trochu dále od centra.

Víza

Pro vstup do Čínské lidové republiky platí pro občany České republiky vízová povinnost. Detailní podrobnosti o vízové politice Číny naleznete na stránkách její pražské ambasády. Pro upřesnění dodáváme, že potřebné razítko v pase Vás bude stát 60 € a na zpracování vaší žádosti mají na ambasádě 4 pracovní dny.

Náhled letenky z Prahy do Šanghaje za 9 401 Kč

Šanghaj z Prahy za 9 401 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)