Šanghaj z Prahy za 9 267 Kč
11.1.2018

Šanghaj z Prahy

9267

O této nabídce

V právě probíhající akci společnosti Qatar Airways neulovíte jen super letenky do Thajska nebo na Srí Lanku, o nichž jsme psali v tomto článku, nýbrž i prima letenky do Číny. Konkrétně na východní pobřeží do největšího čínského města – Šanghaje. Zpáteční letenky z Prahy na pobřeží Východočínského moře Vás vyjdou na velice pěkných 9 267 Kč, přičemž cestou absolvujete pouze jeden relativně rychlý přestup v Dohá. Tak se vydejte nasát kulturu nejlidnatějšího národa na světě a ochutnat nejen tamější kuchyni třeba v termínu od 16. do 27. května >> REZERVUJ ZDE Ovšem termínu je na výběr více než dost, a to od května až téměř do konce kalendářního roku s výjimkou letních prázdnin.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 30 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen – prosinec 2018
  • Platnost akce: do 16. ledna 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Naším favoritem pro ubytování by byl tento pohodový boutique hotel v centru města za 501 Kč/os./noc. Další možností, kde strávit pár nocí, bude takovýto slušný hotel v srdci města za 398 Kč/os./noc. Ostatní nabídky ubytovaích kapacit naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Alternativně dobře poslouží i platforma AirBnB.

Víza

Pro vstup na území Čínské lidové republiky budete potřebovat víza. Aktuální informace a podrobnosti tom, co je k jejich získání nutné doložit získáte na stránkách pražské ambasády. Klasické turistické vízum typu L Vás vyjde na 60 € a standardně bývá vystaveno do 4 pracovních dní.

Co vidět v Šanghaji?

Šanghaj je nejlidnatější čínské město, pulsující hospodářské centrum země a místní přístav je největším kontejnerovým svého druhu na světě. Šanghaj sice nedisponuje historickými památkami, ale vše dohání moderní architekturou nejen ve čtvrti Chuang-pchu s nábřežím zvaným Bund. Na protějším břehu se vyjímá druhá nejvyšší budova na světě  – 632 m vysoká Shanghai Tower. Navštívit lze jistě také Šanghajské muzeum na Náměstí Lidu s velkými sbírkami uměleckohistorickými sbírkami nebo budhistický chrám Ťing-an.

Pokud Vás urbánní oblast a davy lidí doslova omrzí, můžete se jí pokusit uniknout k břehům krásného jezera Taihu. V jeho blízkosti se tyčí majestátní vrcholky zarostlých vápencových skalisek. K jezeru se dostanete ze Šanghaje nejlépe po železnici za využití místní velmi husté sítě.

Náhled letenky z Prahy do Šanghaje za 9 267 Kč

Šanghaj z Prahy za 9 267 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)