Šanghaj – China Eastern Airlines (Business class) – 16 840 Kč
8.1.2013

Šanghaj – China Eastern Airlines (Business class) – 16 840 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do Číny, China Eastern Vám nabízí si užít komfort business class na lince do Šanghaje. Termíny jsou především v listopadu a prosinci, jako příklad uvádímet odlet z Frankfurtu 25. listopadu s návratem 3. prosince. Dostupné Letenky naleznete v tomto kalendáři letenek.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Shanghai, China{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)