Šanghaj – Aeroflot – 11 845 Kč
7.10.2012

Šanghaj – Aeroflot – 11 845 Kč

O této nabídce

Pro podzimní návštěvu Číny můžete využít levný tarif ruského Aeroflotu. Zpáteční letenka z  Prahy vychází například na datum 19. listopadu – 26. listopadu  na 11 845 Kč. Mimo toto datum jsou letenky dostupné od listopadu do konce ledna s výjimkou období Vánoc a Nového roku.  Letenky můžete rezervovat on-line v tomto vyhledávači.

Levný hotel v dobré blízkosti metra pořídíte v Šanghaji už od 164 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Šanghaj{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)