Šanghaj – Aeroflot – 10 263 Kč
7.4.2012

Šanghaj – Aeroflot – 10 263 Kč

O této nabídce

Ruský Aeroflot nabízí letenky z Prahy do Šanghaje za zajímavých 10 263 Kč.  Ze Šanghaje se dostanete rychlovlakem do Pekingu, kde můžete navštívit Zakázané město, Palác nebes nebo Velkou čínskou zeď.  Letenky jsou dostupné během května a začátku června, jako příklad odlet z Prahy 19. 5. s návratem 3. 6. Letenky najdete  v tomto vyhledávači.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Shanghai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)