San Juan (Portoriko) – Condor – 9 880 Kč
7.4.2012

San Juan (Portoriko) – Condor – 9 880 Kč

O této nabídce

Aerolinka Condor v akci do 10. 4. nabízí zpáteční přímé lety z Frankfurtu do Portorika za 9 880 Kč. Termínů je dostatek na přelomu dubna a května (udáváme příklad 21. – 28. dubna či 2. – 12. května). Letenku naleznete přímo na stránce Condoru.

Hotely v poměru cena/výkon pořídíte v San Juanu od 27 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Puerto Rico{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)