San José (Kostarika) – Delta Airlines – 13 430 Kč
29.12.2012

San José (Kostarika) – Delta Airlines – 13 430 Kč

O této nabídce

Americké Delta Airlines nabízejí zpáteční letenky z Mnichova do San José v Kostarice za 13 430 Kč. Letenky jsou dostupné od ledna do března, vybírat můžete z tohoto kalendáře letenek. Jako příklad uvádíme odlet 10. ledna s návratem 19. ledna.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Jose, Kostarika{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)