San Jose (Kostarika) – Delta – 12275 Kč
31.3.2013

San Jose (Kostarika) – Delta – 12275 Kč

O této nabídce

Dnešní tip na letenku je je do trochu netradiční destinace, kam nebývají akce příliš často. Pokud Vás tedy Kostarika jako místo pro svou dovolenou zaujalo, doporučujeme s rezervací příliš neotálet.

Jedná se o zpáteční letenku z Mnichova do San Jose, přičemž letenky za 12275 Kč jsou dostupné v období duben až květen a potom září až prosinec. Termínů je zatím celá řada (např. 9.4. – 23.4., 28.4. – 9.5., 8.5. – 22.5., 6.9. – 19.9., 8.10. – 22.10., 19.11. – 03.12. Letenky můžete rezervovat přes náš vyhledávač.

K dopravě v České republiky přímo na letiště můžete využít několika dopravců, například Student agency nebo Eurolines.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Jose, Costa Rica{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)