San Francisco za 8 489 Kč
18.7.2017

San Francisco

O této nabídce

Na lince mezi německým Berlínem a San Franciscem právě zuří konkurenční boj mezi jednotlivými aliancemi leteckých společností a profitovat z toho můžete právě Vy. Ceny letenek totiž nadále padají  a výlet z metropole našich západních sousedů do Kalifornie si tak můžete naplánovat za méně než 9 tisíc prakticky po celý rok.

Vydejte se objevovat západní pobřeží Spojených států amerických na křídlech American Airlines a Iberie – sdružené do aliance OneWorld – třeba v listopadu za 8 489 Kč. V kombinaci s cestou z Prahy do Berlína Vás tak dopravní výdaje na cestu vyjdou pod hranicí 10 tisíc Kč.

Ubytování

Ubytko si nalaďte až podle svého itineráře pobytu v Kalifornii. Pamatujte však, že pěkné a spolehlivé nabídky na Vás čekají na oblíbeném Bookingu. Případně využijte i srovnavače služeb Trivago. A pokud máte až po krk klasických hotelů, tak jednoduše navštivte AirBnB a najděte si hezký apartmán pronajímaný někým z místních lokálů. My bychom úvodní noci po příletu do San Francisca strávili v tomto pohodovém hotelu v severní části města, odkud je to jen kousek na pláž. Případně dnes můžete využít akce v takovémto prima hotelu v centru města, který je dnes zlevněný o 63 % a noc Vás v něm vyjde na 784 Kč/os.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí kyž si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.


Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v San Franciscu. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si auťák a vyrazit poznat i další skvosty západního pobřeží USA. Do Los Angeles to máte s auťákem za pár a pak pokračujte vstříc národním parkům Sequioa, Joshua Tree nebo Yosemite. S vlastní károu – žádný problém. Prima nabídku naleznete přímo v naší autopůjčovně sdružující přední světové hráče v tomto oboru.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

 

Náhled letenky z Berlína do San Francisca za 8 489 Kč

San Francisco za 8 489 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)