San Francisco z Wroclawi za 14190 Kč
17.4.2015

San Francisco z Wroclawi

O této nabídce

Společnost SAS aktuálně nabízí zajímavý tarif z polské Wroclawi (WRO) do San Francisca (SFO) v několika termínech od května do prosince tohoto roku (kromě letních prázdnin) velmi hezkých za 14190 Kč. Díky velmi dobré dostupnosti wroclawského letiště tak jde o ideální příležitost k jarní nebo podzimní návštěvě západního pobřeží USA. Za o něco vyšší cenu (kolem 17 tis. Kč) lze tuto možnost využít i k cestě na Work & Travel.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: kalendář termínů
  • Dostupné termíny: květen – prosinec 2015
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené

Ubytování

Skvělou startovní pozicí pro Vás může být tento příjemný motel nedaleko od centra San Francisca, kde dvojlůžkový pokoj vychází přibližně na 1200 Kč na os. a noc.

Autopůjčovna

Cesta po západním pobřeží by rozhodně nebyla to pravé bez auta – nejlevnější nabídky půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Jak do Wroclawi

Do Wroclawi se z Prahy nejsnáze dostanete se společností Polskibus, která prodává jednosměrné jízdenky už od 6 Kč. Pokud nechytnete pravidelnou promoakci, počítejte s cenou od 100 – do 400 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)