San Francisco z Vídně za 9 459 Kč
28.2.2018

San Francisco z Vídně

9459

O této nabídce

Co si takhle během jara zaletět za oceán na západní pobřeží Spojených států amerických? Rozhodně skvělý nápad, který je nyní velmi podpořen nabídkou leteckých společností sdružených pod křídla aliance SkyTeam. Z nedaleké Vídně, která je atraktivní zejména pro cestovatele z Moravy či Slovenska, se dají pořídit zpáteční letenky do San Francisca v Kalifornii za skvělých 9 459 Kč. V základní ceně tarifu je sice pouze příruční zavazadlo s limitem 12 kg, to by Vám však mohlo na výlet během dubna či května bohatě vystačit. Přeci jen vše potřebné si v případě nouze v USA jednoduše dokoupíte.

Ubytování

Přímo v San Franciscu bychom si pro nocleh vybrali tento dvouhvězdový hotel v centru města za 1 029 Kč/os./noc. Případně dejte šanci tomuto jednoduchému hotelu za 654 Kč/os./noc. Další nabídky nejen v přímo v San Franciscu, ale i v ostatních sídlech v Kalifornii naleznete na stránkách osvědčeného Bookingu nebo využijte služeb srovnavače cen Trivago.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v San Franciscu. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si auťák a vyrazit poznat i další skvosty západního pobřeží USA. Do Los Angeles to máte s auťákem za pár a pak pokračujte vstříc národním parkům Sequioa, Joshua Tree nebo Yosemite. S vlastní károu – žádný problém. Prima nabídku naleznete přímo v naší autopůjčovně sdružující přední světové hráče v tomto oboru.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou) za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Náhled letenky z Vídně do San Francisca za 9 459 Kč

San Francisco z Vídně za 9 459 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)