San Francisco z Prahy za 11990 Kč
10.3.2016

San Francisco z Prahy

O této nabídce

Levné letenky do Kalifornie pro Vás máme v poslední době už po několikáté, tentokrát ale poprvé pohodlně z Česka. Nizozemská aerolinka KLM společně se svými partnery ze Skyteamu totiž prodávají letenky z Prahy (PRG) do San Francisca (SFO) po celé jaro za parádních 11990 Kč. Ať už chcete strávit jen pár dní v tomto nádherném městě, nebo třeba vyrazit na několikatýdenní výpravu po národních parcích USA, neměli byste si nechat tuto akci ujít.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Stylové ubytování v centru San Francisca ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou stojí necelých 1000 Kč na os. a noc.

Běžné ubytování v pohodlném 3* hotelu se snídaní už je potom výrazně dražší a stojí přibližně 2500 Kč na os. a noc.

Půjčení auta

Pokud byste si rádi zajeli na výlet do LA, nebo třeba plánujete cestu po národních parcích, můžete si půjčit na cestu auto v naší autopůjčovně, kde najdete nabídky všech největších světových sítí autopůjčoven.

ESTA

Před odjezdem si nezapomeňte vyřídit autorizaci ESTA. Cena je 14 $ a vše můžete obstarat za pár minut online na těchto stránkách.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)