San Francisco z Prahy – 9995 Kč
28.3.2017

San Francisco z Prahy

O této nabídce

29. 3. 17:24: tarif opraven, nyní ji ceny přes 16 000 Kč.

Aerolinky ze Skyteamu přicházejí dnes opět s parádní akcí! Zpáteční letenku na jarní termíny pořídíte do Kalifornie za parádních 9 995 Kč. Vydat se tam můžete třeba uprostřed dubna za za tuhle parádní cenu 19. 4. – 4. 5. Rezervuj tenhle termín >>

Doporučujeme rezervovat co nejdříve, než bude tarif upraven na vyšší cenu, letenky plaťte kartou, potom budou automaticky vystaveny.

Dostupné destinace

Ubytování

Samotné San Francisco není zrovna na ubytování nejlevnější, solidně vychází tenhle jednoduchý hotel. Mrkli bychom také na AirBnB

Víza

Nezapomeňte, že před cestou do USA potřebujete ESTu, ta se dá vyřídit za 14 USD on-line.

Autopůjčovna

Pokud nechcete zůstávat jen v San Franciscu, půjčte si automobil v naší autopůjčovně, bez něj je to v Kalifornii velmi složité.

Náhled letenky za 9995 Kč z Prahy do San Francisca

San Francisco z Prahy - 9995 Kč

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Čau 🙂 plánujeme výlet na Work and Travel do USA a sháníme letenky s odletem z Prahy do New Yorku 17.6. 2017, kde chceme pobýt asi 4 dny, a poté letět z LA nebo San Franciska zpět domů asi 22.9.2017, víceméně je jedno kam, někde poblíž, kde bychom se mohli dopravit do ČR. Jedná se nám zejména o cenu, jelikož příletové datum není moc flexibilní ( skrze agentury CIEE můžeme nejdříve přiletět 5 dní před začátkem práce, což je 22.6.) odletové datum už flexibilní je, a to maximálně do 24.9.2017. Zatím nacházím letenky od společnosti Turkish Airlines, u niž jsi nejsem zcela jist bezpečnosti. Letenky zatím vychází na cca 17 tisic. Myslíš, že bych sehnal levněji?

Děkuji moc za jakoukoliv odpověď.

S pozdravem Jarda.

J.

Turkish Airlines jsou nejen spolehlivé, ale i velmi pohodlné aerolinky. Není náhoda, že několikrát po sobě byly vyhodnocené jako nejlepší evropský dopravce. S bezpečnostní u Turkish opravdu problém není. Zpáteční do SFO se ale i přes prázdniny dá sehnat za cca 14-15 tisíc.

Radka

Tak to San Francisko už je za 16.990,-

Martin

Škoda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)