San Francisco z Berlína za 8 990 Kč
20.6.2017

San Francisco z Berlína

O této nabídce

Po nějaké době se nám tu objevují opět velmi hezky naceněné letenky na západní pobřeží Spojených států amerických s cílovou destinací v San Franciscu. Do Kalifornie si hned zkraje podzimu můžete zaletět za velmi příjemných 8 990 Kč s odletem z nedalekého Berlína >> REZERVUJ ZDEDíky této prima nabídce se můžete vydat objevovat nejen metropolitní oblast San Francisca se slavným visutým mostem Golden Gate a neméně známou věznicí Alcatraz, ale i nedaleké Los Angeles. A když Vás rozpálené betonové ulice těchto velkoměst omrzí, tak jednoduše sednete do auťáku a hurá do přírody. Národními parky se to v okolí jen hemží, tak by byl hřích nenavštívit alespoň některý z těch nejznámějších mezi něž se bezpochyby řadí Yosemite, Sequioa a Joshua Tree.

Ubytování

Téměr klasicky již hledáme nejlepší nabídky ubytka v daných destinacích na Bookingu a San Francisco rozhodně není výjimkou. Na škodu nebude ani vyzkoušet srovnavač služeb Trivago nebo se porozhlédnout po hezkém apartmánu v nabídce u místních lokálů na serveru AirBnB. Jinak můžeme na přímo doporučit třeba tento pohodový hotel za 1 277 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických nebudete potřebovat klasické vízum, hravě si vystačíte s elektronickou registrací ESTA. Tu získáte během pár minut na těchto stránkách. Po zaplacení správního poplatku 14 USD je Vaše a  Vy můžete začít směle plánovat cestu. 🙂


Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Autopůjčovna

Chybou rozhodně nebude zapůjčení auťáku, ba naopak! Bez káry si dovolenou těžko užijete naplno, protože přesuny mezi jednotlivými zajímavými místy nejsou časově nejkratší. S vlastním automobilem se stanete absolutními pány svého času a při plánování se téměř zbavíte limitů. Tak mrkněte do naší autopůjčovny na nabídku největších světových hráčů na trhu.

 

Náhled letenky z Berlína do San Francisca za 8 990 Kč

San Francisco z Berlína za 8 990 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)