San Francisco z Berlína za 11 796 Kč
17.3.2017

San Francisco z Berlína

O této nabídce

Přesně před týdnem jsme tu měli skvěle naceněný tarif do San Francisca, který měl však jepičího trvání a byl brzy opraven. V kombinaci aerolinek sdružených do Skyteam aliance se však nyní objevila další zajímavá nabídka tentokráte s odletem z Berlína. Cenově nejvýhodněji vychází termíny během máje, kdy si můžete zaletět k světoznámému visutému mostu Golden Bridge nebo navštívit věhlasnou věznici Alcatraz. Tak se vydejte na na západ Spojených států amerických třeba v termínů 3. – 16. 5. za 11 796 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Dostupné termíny: naleznete v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks standardního příručáku
  • Dostupnost: květen 2017 a říjen 2017 – leden 2018

Ubytování

Metropolitní oblast San Francisca nepatří mezi ty oblasti s nejlevnějšími cenami za střechu nad hlavou. My bychom Vám zkusili doporučit tento jednoduchý hostel za 1 410 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností bude tento hotel v evropském stylu za 1 461 Kč/os./noc anebo vyzkoušejte tuto pěknou tříhvězdu v srdci města za 1 701 Kč/os./noc, která je dnes zlevněná o 39 %!

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Víza

Nezapomeňte, že před cestou na území Spojených států amerických je Vaší povinností vyřídit si elektronické potvrzení ESTA, které nahrazuje vízum při Vašem krátkodobém turistickém pobytu. Registraci si jednoduše vyplníte na těchto stránkách a po několika proklikaných položkách a zaplacení 14 USD je vaše.

 

Autopůjčovna

Určitě není od věci popřemýšlet o zapůjčení automobilu, byť na pár dní. Nejenže se stanete pány svého času a prozkoumáte maximum možných vytipovaných míst jako třeba nedaleko ležící proslulé Los Angeles nebo národní parky Yosemite, Joshua Tree či Sequioa, ale veškeré cestování bude také pohodlnější. Nabídky světových půjčoven naleznete hezky sesumírované v té naší autopůjčovně.

Náhled letenek z Berlína do San Francisca za 11 796 Kč

San Francisco z Berlína za 11 796 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)