San Francisco v létě z Prahy za 10 406 Kč
10.3.2017

San Francisco v létě z Prahy

O této nabídce

Tak to je pecka! V síti nám uvízly tarify letecké aliance Skyteam, které kombinují letenky z Prahy do San Francisca již od 10 406 Kč v hlavní letní sezoně. Na západní pobřeží USA se tak dostanete i během léta za naprosto parádní cenu. Bonusem jsou velmi příjemné přestupy v obou směrech. V případě této nabídky není rozhodně o čem přemýšlet, neb se jedná o skvělou cenu, která je téměř o polovinu nižší než bývají standardní ceny letenek z Prahy na západní pobřeží USA v období letních prázdnin. Tak vyrazte do San Francisca třeba jen na několik dní a pokochejte se pohledem na slavný Golden Gate, navštivte vyhlášenou věznici Alcatraz anebo si zajeďte do krásných národních parků – Yosemite, Joshua Tree či Sequioa. A když již budete cestovat nevynechejte ani Los Angeles nebo třeba Las Vegas, kde si můžete na celou dovolenou vlastně vydělat. 😀

Víza

Nezapomeňte, že před cestou na území Spojených států amerických je Vaší povinností vyřídit si elektronické potvrzení ESTA, které nahrazuje vízum při Vašem krátkodobém turistickém pobyt. Registraci si jednoduše vyplníte na těchto stránkách a po několika proklikaných položkách a zaplacení 14 USD je vaše.

Autopůjčovna

Zapůjčení automobilu bude jistě ten nejlepší nápad, jak ze svého pobytu na západním pobřeží USA vytřískáte maximum zážitků. Ušetříte za dopravu, budete absolutními pány svého času a dostanete se i na místa, která jsou na první pohled od San Fran vcelku vzdálená jako například Las Vegas nebo Grand Canyon. Širokou nabídku světových autopůjčoven naleznete hezky po kupě v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Prahy do San Francisca na celé léto za 10 406 Kč

San Francisco v létě z Prahy za 10 406 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)