San Francisco – KLM Royal Dutch Airlines – 14 196 Kč
11.1.2013

San Francisco – KLM Royal Dutch Airlines – 14 196 Kč

O této nabídce

Nizozemské KLM nabízí na pár jarních termínů zajímavé ceny letenek na západní pobřeží Spojených států Amerických. Jako příklad uvádíme odlet z Budapešti 5. dubna s návratem do Vídně 16. dubna. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Na obou letech máte pohodlný přestup v Amsterdamu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Francisco{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)