San Francisco – Alitalia – 10 225 Kč
7.12.2012

San Francisco – Alitalia – 10 225 Kč

O této nabídce

Pro návštěvu západního pobřeží USA můžete využít opět služeb Alitalie, která nabízí zajímavé ceny letenek z Prahy do San Francisca s návratem do Benátek. Jako příklad uvádíme odlet 18. ledna s návratem 1. února. Letenky jsou dostupné mezi 16. lednem a 28. únorem, přičemž je nutné je rezervovat do 12. prosince.

Z Benátek se dostanete zpět do Prahy například s Wizzairem.

Nejen k prozkoumání národních parků západu USA doporučujeme levné vozidlo z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Francisco{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)