San Francisco a Los Angeles za 13 453 Kč
20.3.2016

San Francisco a Los Angeles

O této nabídce

Air Berlin v rámci své pravidelné nedělní akce tentokrát nabízejí letenky z Vídně (VIE) do San Francisca (SFO) a Los Angeles (LAX) za 13453 Kč. Pokud se tedy chcete vypravit na konci léta do národních parků USA nebo třeba jen strávit několik dní v některém z těchto kalifornských měst, je to velmi slušná cena.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači  (v případě, že letenky zaplatíte PayPalem, pro úhradu platební kartou či převodem vychází lépe náš vyhledávač)
  • Platnost akce: pouze dnes od 13 do 18 hodin
  • Zavazadlo: v ceně 23 kg odbavené zavazadlo
  • Termíny:
  • Kombinace:

[/highlightbg]

ESTA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit autorizace ESTA. Vše je možné provést online na těchto stránkách, přičemž cena je 14 $.

Napříč Kalifornií

Ideálním dopravním prostředkem je samozřejmě v USA půjčený automobil, který si vyzvednete po příletu na letišti a před odletem ho tam opět vrátíte – mrkněte do naší autopůjčovny.

Ubytování

Kromě tradičního bookingu bychom si nabídky na západě USA také nechali srovnat přes Trivago.

 

San Francisco a Los Angeles za 13 453 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)